alternativní psychoterapie,vědma koučink, tarot

Intra

Intra  23 druhů bylin a rostlin


 

Přírodní produkt bez alkoholu a chemických přísad pročišťuje organizmus, posiluje jeho jednotlivé systémy a vzájemně je vylaďuje

Intra je jedinečnou směsí 23 rostlinných výtažků, která byla vyvinuta pro podporu a posílení všech osmi soustav a systémů lidského organismu. Tento přípravek je zpracováván na základě speciální receptury, která zahrnuje velmi silné (avšak bezpečné) koncentrace bylinných extraktů. Jeho pozitivním účinkům se lidé na celém světě těší již déle než patnáct let. Intra je přírodní potravinový doplněk, který pomáhá uchovávat vitalitu a optimální zdraví.

  • Všech třiadvacet bylin používaných při výrobě přípravku Intra je pěstováno přirozeným způsobem bez použití chemických postřiků a umělých hnojiv

  • Bylinné přísady přípravku Intra se sklízejí ručně, aby byla zachována vysoká hladina aktivních složek

  • Po důkladné prohlídce a rozboru jsou z každé rostliny extrahovány aktivní složky

  • Standardizace a prováděné zkoušky zajišťují u každého výtažku trvale vysokou hladinu aktivních složek

  • Výtažky jsou následně podle receptury Lifestyles smíchány v určitém poměru, čímž se vzájemně posílí jejich přínosy pro zdraví

  • Konečný výrobek je plněn do lahví v provozovně s osvědčením HACCP za přísných výrobních podmínek a v souladu s normami GMP, zaručujícími jeho kvalitu a účinnost

  • Nápoj nebo tabletky?

Nápoj je v lehké umělohmotné láhvi (vystlané přírodní látkou, nápoj není ve styku s plastem!), dobře se užívá, snadněji se vstřebává, vhodný zejména pro děti.

Kapsle jsou ideální pro své jednoduché přenášení a uskladnění. Svým složením jsou totožné s variantou nápoj.

Bylinky

Vojtěška

Aloe vera (gel)

Nachází se v odvětvích zabývajících se zdravou výživou a kosmetikou běžné použití. Bylina se odedávna využívá především pro léčení menších popálenin, oděrek a jiných podráždění kůže. Aloe se užívá vnitřně. Léčí celou řadu nemocí od kašle po zácpu.

Kořen kozince

V západní bylinné medicíně je považován za tonikum podporující metabolismus a zažívání. Konzumuje se jako čaj uvařený z kořenů této rostliny. Tradičně se používá pro posílení imunitního systému a léčbu poranění.

Včelí pyl

Všeobecně oblíbený doplněk výživy, který pomáhá posilovat imunitní systém a dodává energii celému tělu. Včelí pyl obsahuje protein, sacharidy, mastné kyseliny, minerály a vitaminy. Včelí pyl se vyznačuje vysokým obsahem B-komplexu a vitaminů A, C, D a E. Obsahuje také lecitin, beta karoten a selen. Díky této kombinaci je včelí pyl skvělým zdrojem antioxidantů.

Paprika

Je bohatá na vitaminy, tradičně se používá pro posílení metabolismu. Běžně se užívá pro zvýšení účinnosti jiných bylinných výtažků v přípravku.

Meduňka lékařská

Původem z Jižní Evropy, nyní se pěstuje po celém světě. Známá pro své relaxační účinky, celá rostlina se užívá pro svoji výživnou hodnotu.

Celerová semínka

Jsou původem z jižní Evropy. Věří se, že prostupují celým organismem a zklidňují jej.

Kořen čekanky

Slzovka porcelánová

t. Charakteristické jsou vlastnosti podobné orientálnímu ženšenu. Usnadňuje močení, posiluje funkci sleziny, odstraňuje hnis a ulevuje od revmatických bolestí.

Čínská růže

Je původem z Číny a Japonska. Její šípky jsou vysoce ceněny pro vysoký obsah bioflavonoidů, rostlinných kyselin a živin. Šípky se někdy konzumují, zvláště pro svůj obsah vitaminu C.

Kořen pampelišky

Je známá svými silnými kořeny, jež mají posilovat zažívací funkce. Mnozí lidé je považují za vynikající čisticí tonikum podporující funkci jater.

Semena pískavice řeckého sena

Roste převážně na Středním východě a v oblasti Středozemního moře. Jedná se o jednu ze skutečně pradávných tradičních rostlin, jejíž používání je doloženo již před několika tisíci let ve starém Egyptě. Současný výzkum prokázal, že semena pískavice snižují hladinu sérového cholesterolu, triglyceridu a lipoproteinu o nízké hustotě u lidských pacientů a pokusných zvířat trpících zvýšenou hladinou cholesterolu v krvi.

Heřmánek pravý

Bylinný výtažek je v medicíně používán k léčbě bolestí žaludku, podrážděných střev a jako mírný prostředek pro spaní. Může být užíván ve formě bylinného čaje. Také se používá jako ústní voda snižující hlenovitost.

Zázvorový kořen

Současný výzkum prokázal, že zázvorový kořen obsahuje množství antioxidantů. Zjistilo se také, že je účinnou látkou pro léčbu cestovní nevolnosti.

Jalovcové bobule

Pryskyřičné aromatické jalovcové šištice byly za dávných časů vysoce ceněny Evropany, kteří věřili, že jalovec přestavuje životní sílu. Olej z jalovce je močopudný a používá se jako prostředek pro usnadnění trávení, odstranění plynatosti a léčbu chorob ledvin a močového měchýře.

Kořen lékořice

Od dávných dob se drcený kořen lékořice používal v zubních prášcích a jako účinný prostředek usnadňující vykašlávání. Výtažek z lékořice je v současnosti přidáván do sirupů proti kašli. Lékořice se také používala při léčbě peptických a ústních vředů. Lékořice působí jako mírné projímadlo.

Mučenka

lavonoidy obsažené v mučence působí jako uvolňující prostředek a zmírňují úzkost.

Zimozelen okolikatý

Velmi oblíben je u severoamerických indiánů při přípravě tradičních léčiv.

Lesklokorka

Používá se jako tonikum. Věří se, že snižuje hladinu krevního cukru a cholesterolu, ulevuje od kašle a podporuje imunitní systém. Zlepšuje také funkci srdce a jater a má protialergické, protivirové a antibakteriální vlastnosti. Není divu, že byla nazývána elixírem života a byla vyhrazena pro čínské císaře.

Přestup lékařský

Dlouhou dobu známý jako lidový lék, v současnosti je součástí mnoha potravinářských výrobků., Léčí záněty, bolesti kloubů, artrozu, artritidu a další.

Bobule schizandry čínské

o Nejnovější výzkum se zaměřil na její silné antioxidační vlastnosti a jejich potenciál při ochraně jater.

Kořen ženšenu sibiřského

Ženšen sibiřský je jednou z nejlépe popsaných bylin. Oceňuje se pro schopnost udržovat dobrý zdravotní stav a léčit choroby. Výzkum ukazuje, že ženšen zvyšuje odolnost vůči stresu. Často se používá jako tonikum.

Tymián

Předpokládá se, že bylina má antiseptické, antispasmodické, posilující vlastnosti a navíc podporuje zažívání.

Vliv na lidský organismus

Trávicí a energetická soustava

Bylinné výtažky obsažené v přípravku Intra pomáhají při zažívání, takže lidský organismus může při stavbě a výživě buněk fungovat účinněji. Současně dodávají energii potřebnou pro plnější život.

Primární bylinné výtažky – Aloe vera (gel), kořen ženšenu sibiřského, kořen lékořice, slzovka porcelánová, kořen čekanky, kořen pampelišky, heřmánek pravý, vojtěška, semínka pískavice řeckého sena, včelí pyl, zázvorový kořen

Sekundární bylinné výtažky – Čínská růže, jalovcové bobule

Vyměšovací / antioxidační soustava

Přísady v přípravku Intra pomáhají zbavovat vaše tělo odpadu vyprodukovaného při trávicím procesu a běžném metabolismu. Pomáhají zbavovat váš organismus toxinů, které se do vašeho těla dostávají prostřednictvím jídla, pití a z okolního prostředí, antioxidanty současně neutralizují volné radikály.

Primární bylinné výtažky – Aloe vera (gel), slzovka porcelánová, bobule schizandry čínské, kořen čekanky, kořen pampelišky, kůra řešetláku, jalovcové bobule, celerová semínka

Sekundární bylinné výtažky – Kořen kozince, čínská růže, přestup lékařský

Svalová a kosterní soustava

Přísady v přípravku Intra pomáhají uchovávat zdraví vašich kostí, svalů, kloubů a pojivové tkáně. Současně chrání choulostivé orgány ve vašem těle a umožňují vám chodit vzpřímeně a volně se pohybovat.

Primární bylinné výtažky – Zázvorový kořen, přestup lékařský, paprika

Hormonální (endokrinní) systém

Přísady v přípravku Intra působí na funkci žláz uvolňujících chemikálie, které následně řídí všechny ostatní soustavy v lidském těle a pomáhají je udržovat v rovnováze.

Primární bylinné výtažky – Kořen kozince

Sekundární bylinné výtažky – Kořen ženšenu sibiřského, lesklokorka, semínka pískavice řeckého sena, semínka celeru

Imunitní systém

Bylinné výtažky obsažené v přípravku Intra podporují přirozenou obranyschopnost vašeho organismu.

Primární bylinné výtažky – Kořen lékořice, kořen kozince, lesklokorka, čínská růže, tymián

Sekundární bylinné výtažky – Aloe vera (gel), kořen ženšenu sibiřského, bobule schizandry čínské, kořen čekanky

Nervová soustava

Přísady obsažené v přípravku Intra podporují koordinaci mozku, míchy a sítě nervů, které se vinou celým tělem.

Primární bylinné výtažky – Kořen ženšenu sibiřského, kořen kozince, mučenka

Sekundární bylinné výtažky – Heřmánek pravý, tymián

Reprodukční (pohlavní) soustava

Bylinné výtažky obsažené v přípravku Intra pomáhají udržovat v rovnováze hladinu hormonů a pozitivně působí na reprodukční soustavu.

Primární bylinné výtažky – Zimozelen okolikatý

Sekundární bylinné výtažky – Semínka pískavice řeckého sena, zázvorový kořen

Kardiovaskulární soustava

Bylinné výtažky obsažené v přípravku Intra pozitivně působí na kardiovaskulární systém a udržují optimální hladinu cholesterolu.

Primární bylinné výtažky – Lesklokorka, slzovka porcelánová

Sekundární bylinné výtažky – Kořen čekanky, vojtěška

Dávkování

Doporučená denní dávka přípravku Intra se pohybuje mezi 28 a 56 ml. Nicméně, pokud pocítíte, že vaše tělo si žádá větší podporu, můžete bez jakéhokoliv nebezpečí užívat až 168 ml denně. Přípravek Intra může používat celá rodina.

Doporučuje se dlouhodobé užívání, nejméně tři měsíce (3 láhve) za sebou bez přerušení. Máte-li zájem o dlouhodobé pozitivní výsledky s užívaním Intry, pak užívejte dlouhodobě! Osoby s větším tělesným objemem potřebují větší dávky.

Upozornění

Obecně lze říci, že Intra nemá žádné vedlejší účinky. Pouze ve velmi výjimečných případech je užívání tohoto přípravku doprovázeno nepatrnými konsolidačními změnami, které souvisejí s pročišťováním organismu. Tento proces netrvá déle než tři až pět dní a lze se mu vyhnout užíváním malých dávek (5 – 10 ml / 1–2 čajové lžičky), které mohou být postupně zvyšovány až na 28 – 56 ml.

Pokud užíváte nějaké léky, je rozumnější začít s užíváním bylinné směsi Intra v malých dávkách a jen postupně je zvyšovat na 28 až 56 ml denně. Intra je potravinářský produkt, a proto je možné, že určité malé množství lidí může na některou jeho složku reagovat alergicky. V takovém případě platí totéž jako u alergií vyvolaných jakoukoliv jinou potravinou – konzumaci daného produktu je třeba zastavit.

Vhodné i pro děti od tří let, těhotné a kojící matky. Po otevření nutno uchovávat v chladu.

 

Kontakt

Jana Tůmová

Jaja.Tumova@email.cz

IČO 464 78 337
Pod lipou 1495
508 01 Hořice


tel.: 776 65 13 11

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode